Nie wolno zostawiać świata takim jakim jest

Janusz Korczak

Jesteśmy organizacją non- profit, prowadzone przez nas działania finansujemy WYŁĄCZNIE ze składek członkowskich oraz ofiarności ludzi, którym leży na sercu dobro naszych dzieciaków.

Możesz zostać jednym z nich!

Nie musisz być milionerem, aby pomóc dzieciom- wystarczy że podzielisz się z nami tym co masz- może to być nawet niewielka kwota pieniędzy, przydatna rzecz, Twój czas, umiejętności i dobre chęci- za wszystko będziemy bardzo wdzięczni!

 

 • Darowizna pieniężna
 • Stały przelew
 • Darowizna rzeczowa
 • Podziel się swoimi umiejętnościami
 • Wolontariat
 • Bądź na bieżąco!

 

Każdy Twój gest ma dla nas znaczenie


 • Darowizna pieniężnaCo tu dużo mówić, nie da się działać na rzecz dzieci bez pieniędzy- kosztują słodycze, zabawki, przybory szkolne, nie mówiąc już o zajęciach, wycieczkach, wakacjach czy inwestycjach. Będziemy wdzięczni za każdą ofiarowaną kwotę- nawet niewielka wpłata dokonana przez kilka osób tworzy znaczącą dla nas sumę. Jeśli masz możliwość- ofiaruj więcej, możesz mieć pewność że Twoje pieniądze zostaną spożytkowane w szczytnym celu i sprowadzą uśmiech na niejednej buzi.

  Nasze dane do przelewu:

  Stowarzyszenie „Karkonoskie Iskierki”

  ul. Bronka Czecha 22; 58-580 Szklarska Poręba

  Bank Zachodni WBK S.A.

  25 1090 1984 0000 0001 2356 7395

 • Stały przelewTo świetna forma regularnego wspierania naszej działalności! Chciałbyś nam pomóc, ale zamiast jednej większej kwoty wolisz systematycznie wspomagać nas drobnym datkiem? Nic prostszego. Wystarczy ustawić stały przelew na nasze konto, w ten sposób na pewno nie zapomnisz o pomocy dla dzieci z naszego Domu. Nawet 5 czy 10 złotych otrzymywane co miesiąc będzie dla nas ogromnym wsparciem.

  Nasze dane do przelewu:

  Stowarzyszenie „Karkonoskie Iskierki”

  ul. Bronka Czecha 22; 58-580 Szklarska Poręba

  Bank Zachodni WBK S.A.

  25 1090 1984 0000 0001 2356 7395

 • Darowizna rzeczowaPotrzebujemy wielu rzeczy: artykuły szkolne, zabawki, gry, odzież, słodycze zawsze nam się przydadzą, jeśli chcesz nam coś podarować- bardzo się ucieszymy! Prosimy jednak pamiętać, że przedmioty te powinny być nowe lub w idealnym stanie. Panuje tu prosta zasada- nie dawaj nam czegoś, czego sam nie chciałbyś dostać w prezencie. Nasze dzieci są w wieku od 7 do 18 lat.
 • Podziel się swoimi umiejętnościamiWiele osób ma różne zdolności- nie bądź obojętny, podziel się nimi z nami!

  Jako psycholog lub logopeda pragniesz kilka godzin poświęcić na pracę społeczną i pomóc naszym podopiecznym poradzić sobie z problemami? Jesteś fryzjerem i chciałbyś co jakiś czas podciąć włosy kilkorgu naszych dzieciaków? Pracujesz jako kosmetyczka i chcesz nauczyć robić makijaż nasze prawie- dorosłe panny? Jako plastyk lub fotograf pragniesz zorganizować u nas warsztaty? A może uczysz karate, tańca, prowadzisz zajęcia sportowe i chciałbyś z nami potrenować? Prowadzisz pizzerię, cukiernię lub lodziarnię i możesz poczęstować nas swoimi wyrobami? Masz inne umiejętności którymi pragniesz się z nami podzielić? Byłoby wspaniale! Będziemy Ci wdzięczni za Twój czas, pomoc, świetną zabawę. Koniecznie skontaktuj się z nami (dane w zakładce Kontakt)!

 • WolontariatWszystkich, w szczególności uczniów szkół średnich i studentów, którzy chcieliby spędzić z nami czas, bliżej nas poznać, pomóc w odrabianiu lekcji, pograć w piłkę, pojeździć na rowerze, pójść na wycieczkę- serdecznie zapraszamy! Skontaktujcie się z nami (dane w zakładce Kontakt)!
 • Bądź na bieżąco!Śledź wydarzenia i akcje organizowane przez nasze stowarzyszenie, opowiedz o nas przyjaciołom. Polub nas na Facebooku i otrzymuj regularne informacje o tym co u nas słychać, zaproś do polubienia swoich znajomych, udostępniaj nasze posty. To też jest pomoc- im więcej osób o nas wie, tym więcej może nas wesprzeć!